Internetowy Kalkulator Płynności FinansowejSprawdź jak dobrym jesteś menadżerem i czy obliczone wskaźniki płynności finansowej mogą być powodem do dumy. Te ważne dla przedsiębiorstwa wskaźniki mówią też o wypłacalności firmy w dłuższym okresie. Dbając o nie zadbasz o to by pomimo posiadania obecnie gotówki na koncie, za moment nie okazało się, że nie będzie cię stać na zapłacenie raty leasingu za auto.

Internetowy kalkulator płynności finansowej v1

Przedsiębiorco! Mamy już rok 2019, w którym wiele się zmienia w twoim życiu. Nie tylko więc powinieneś zadbać o swojego partnera, ale zwróć uwagę na wskaźniki płynności finansowej. Praca i serce w tej chwili, to nie wszystko.
W tym niesamowitym czasie nie zapominaj, że im lepiej przygotujesz wskaźniki płynności finansowej, tym precyzyjniej poprowadzą cię one w upragnionym kierunku. Myśl i działaj rozsądnie w obszarze finansów. Jeśli chcesz – a na pewno tak jest – utrzymać płynność finansową, powinieneś zgłębić bardzo ważny temat, który dotyczy sposobów analizy i korzystania z internetowego kalkulatora płynności finansowej.

Płynność finansowa pozwala firmie korzystać z pojawiających się szans

Jak z niego skorzystać? Przede wszystkim uważnie przeczytaj wstęp i wpisz 4 liczby. Wtedy otrzymasz interpretację wyników trzech wskaźników płynności: bieżącej, szybkiej, natychmiastowej. Przygotowane wstępne interpretacje są zrozumiałe i w lekkiej formie. Ale przeczytaj je uważnie i weź sobie do serca. A jeśli to nie wystarczy, skontaktuj się z naszym konsultantem. On, niczym Sybilla, wykorzystując swoją wiedzę, oceni twoją sytuację i zaproponuje obranie odpowiedniej drogi.

Zobacz na czym polega nasza usługa: Szybka analiza wskaźników płynności finansowej powinieneś z niej skorzystać w następujących sytuacjach:

  • szukasz możliwości swobodnego rozwoju
  • dostrzegasz trudności terminowego płacenia zobowiązań
  • zaczyna brakować pieniędzy na terminowe wypłaty, zusy i podatki
  • chcesz poprawić zamianę aktywów na gotówkę
  • kiedy usługa lub produkt zaczyna tracić nabywców
  • chciałbyś wiedzieć czy nowe inwestycje nie dołują firmy

Pamiętaj, nawet jeśli dziś masz wciąż gotówkę na koncie to za moment może jej tam nie być na tyle dużo by spłacić wszystkie swoje zobowiązania. Twoje finanse to twój los. Chwila nieuwagi i przez lata możesz odrabiać swoje straty. Internetowy Kalkulator Płynności Finansowej i eksperci którzy go stworzyli pomogą ci zapanować nad ustawieniem prawidłowych wartości wskaźników płynności.

Sprawdź na jednym z przykładów : Jak wskaźniki finansowe podrasowały zarządzanie finansami małej firmy | case study

Przedsiębiorco!
Rozpocznij monitorowanie możliwości jakie dają wskaźniki płynności

Dzięki doskonałym wskaźnikom płynności przestaniesz tracić pieniądze

Teraz BEZPŁATNIE jednorazowa analiza płynności w zamian za udostępnienie linka do tego kalkulatora na Facebook lub LinkedIn

Podsumowanie całości

Teraz kiedy już dowiedziałeś się w dość swobodny sposób jak może wyglądać sytuacja firmy pamiętaj, że choć dość lekko to jednak w oparciu o twardą ekonomiczną wiedzę zaprezentowane zostały interpretacje wskaźników płynności finansowej. Spójrz, masz firmę i masz konkretny cel, do którego dążysz. Prawda ?! Bo przecież warto jest mieć wyznaczony przed sobą konkretny cel. Jednak czasem trzeba zatrzymać się. Nie można bowiem biec przez całe życie, trzeba czasami pozwolić sobie na chwilę refleksji. Eksperci wskazują, że wbrew pozorom najlepszą formą obrony, wcale nie musi być atak, ale dobra analiza płynności finansowej przedsiębiorstwa. Zacząć ją warto choćby przy pomocy choćby tego internetowego Kalkulatora Płynności Finansowej.

Sprawdź również: Internetowy Kalkulator Rentowności

Chociaż obliczone wskaźniki płynności finansowej pokazują sytuację w standardowych przedsiębiorstwach, to mogą ustrzec twoje przedsiębiorstwo przed niepotrzebną stratą. Pamiętaj, że specyficzne biznesy wymagają indywidualnego podejścia do wskaźników płynności finansowej i wyliczenia optymalnych poziomów płynności gotówkowej, szybkiej i bieżącej. Natomiast brak okresowej analizy płynności i umiejętności interpretowania wyników płynności finansowej może doprowadzić do zbyt wysokich należności, gromadzenia nadmiernych zapasów oraz nie zauważalnego wzrostu zobowiązań do poziomu, który trudno będzie spłacić. Straty trzeba będzie odrabiać przez długie lata, a w tym nikt ci już nie pomoże. Dlatego patrz w wolnych chwilach szeroko, ale stąpaj twardo i konkretnie po ziemi.

Nie obawiaj się polecić tego kalkulatora znajomym, jeśli uznasz że może pomóc lub otworzyć oczy na pewne tematy. Będzie nam miło pomóc. Dziękujemy.

Jeśli interpretacja nie wyczerpała zakresu twoich oczekiwań, lub coś nadal jest niejasne, nie wahaj się wykorzystać 30 minut nieodpłatnej rozmowy z konsultantem wykorzystując pływający czarny przycisk „UMÓW ROZMOWĘ

W czym możemy pomóc?

Masz pytanie? Zapraszamy do kontaktu z nami.

Interesujące ? Udostępnij przez :