Polityka prywatności

We wszystkich działaniach kierujemy się przede wszystkim dobrem naszych użytkowników by zapewnić jak najlepszą obsługę. Można się z nami kontaktować bezpośrednio za pomocą poczty elektronicznej (biuro @ alnair.pl). Pisząc na ten email, można otrzymać dodatkowe informacje.

Alnair sp. z o.o. – szanuje dane osobowe wszystkich użytkowników, którzy zarejestrowali się poprzez ankiety rejestracyjne znajdujące się na stronie Alnair.pl oraz Facebook.com a także uslugirozwojowe.parp.gov.pl. Polityka prywatności, która znajduje się poniżej, zawiera noty o prawach autorskich, zastrzeżenia prawne, a także kwestie ochrony danych osobowych.

Prawa autorskie

Wszystkie materiały publikowane na stronach www.alnair.pl, objęte są prawem autorskim. Przedruk materiałów w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek języku jest łamaniem prawa polskiego.

Zastrzeżenia prawne i odpowiedzialność

Dostęp do wszelkich treści serwisu, rejestracja oraz zapisanie się na listy subskrybentów są bezpłatne, a ich autorzy i Alnair sp. z o.o. nie odpowiadają za ewentualne szkody zaistniałe w wyniku ich używania. Alnair sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do przesyłania na podane (w trakcie rejestracji lub zapisywania się na listy subskrybentów Alnair sp. z o.o.) adresy elektroniczne informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dn. 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Alnair sp. z o.o. zastrzega sobie także prawo do blokowania kont użytkowników, którzy złamali prawo lub dobre obyczaje.

Dane teleadresowe

Alnair.pl posiada bazę informacji o swoich użytkownikach. W zasadzie są to dane zarejestrowanych firm prowadzących działalność gospodarczą, jak również pracowników i właścicieli tych firm. Traktujemy takie osoby jako umocowanych reprezentantów spółek i firm.

Podanie przez użytkownika danych w formularzach rejestracyjnych jest jednoznaczne z potwierdzeniem ich autentyczności i zgodności ze stanem faktycznym.

Udostępnianie informacji o użytkowniku

Informujemy, że administratorem danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922), jest Alnair Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Gajowickiej 95/305. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 5 lat w celu przesłania informacji handlowej w zakresie usług i produktów Alnair Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Gajowickiej 95/305 oraz zaufanych podmiotów z nią powiązanych i współpracujących. Podanie danych jest dobrowolne. Dane użytkowników są odpowiednio zabezpieczone i dostępne tylko Alnair sp. z o.o. Każdy użytkownik ma dostęp do swoich danych oraz ich poprawiania.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Interesujące ? Udostępnij przez :