Marcin Mazurektrener, konsultant

Umiejętności

  • doradztwo gospodarcze,
  • opracowanie Biznes Planu,
  • pozyskiwanie finansowania,
  • zarządzanie projektami,
  • zarządzanie zasobami ludzkimi,
  • pozyskiwanie funduszy unijnych,
  • sporządzanie biznesplanów.

Edukacja

  • magister „Zarządzanie i inżynieria produkcji” Uniwersytet Ekonomiczny
  • absolwent studiów podyplomowych „Project Management” (UE)

Od 8 lat zajmuje się problematyką funduszy unijnych oraz szeroko pojętego doradztwa gospodarczego, autor ponad 120 biznesplanów oraz wniosków aplikacyjnych zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Młody, ambitny specjalista od projektów unijnych

W ciągu ostatnich lat współpracował z firmami w Polsce, Irlandii oraz UK, głównie w zakresie pozyskiwania finansowania zewnętrznego. Jest zagorzałym fanem nowych technologii, głównie związanych z Internetem.

Case study

wykorzystaj bonus - 30' nieodpłatnej rozmowy na każdy temat

Usługi

Bezpieczna Sukcesja Firmy, zadba o interesy wszystkich przywódców.

Program Bezpieczna Sukcesja Firm, sprawnie określi nowe cele oraz zorganizuje sposób ich realizacji zwiększając szanse na rozwój i zaangażowanie długoletnich pracowników.

Interesujące ? Udostępnij przez :
Czytaj więcej

Polecenia i opinie

Przed wyborem firmy konsultingowej dużo myśleliśmy, ponieważ chcieliśmy mieć pewność, że nasza inwestycja w przygotowanie budżetu dla wszystkich działów firmy przyniesie rezultaty. Alnair sp. z o.o. i jej Konsultanci to był zdecydowanie najlepszy wybór.

Łucja Świderska
Dyrektor ds ekonomiczno-finansowych, Firma usługowa

W ciągu ostatniego roku korzystaliśmy z Alnair sp. z o.o. w zakresie, planowania sukcesji, oceny 360 i szkolenia menedżerów. Wiedza i doświadczenie, które posiadają Konsultanci, były nieocenione w pomaganiu naszej firmie na różnych etapach wzrostu i rozwoju. Odegrały one zasadniczą rolę we wdrażania naszego planu sukcesji. Ich znajomość problemów firm rodzinnych pomogły nam w procesie sukcesji.

Roman Mikołajczyk
obecny właściciel, Firm produkcyjno-usługowa

W planowaniu sukcesji celem jest połączenie przeszłości z przyszłością i uczynienie jej obecnym wykonalnym planem korzystnym dla zaangażowanych stron. Konsultanci Alnair sp. z o.o. wykonali to zadanie świetnie od początku do końca.

Zygmunt Oleś
poprzedni właściciel, obecny doradca, Firma usługowa